avatar_99_page

Sposoby na mocniejszy wzwód

Istnieje kilka łatwych metod, pozwalających osiągnąć silniejszą erekcję. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem wystarczająco mocna albo jeżeli chcesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to zrobić, to tu otrzymasz parę rozwiązań dla siebie.

Przedstawiamy ci kilka łatwych metod, które pomogą ci osiągać silniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, mocniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeżeli taki jest właśnie twój plan, poniższe wskazówki na pewno ci się przydadzą!

Palenie surowo zabronione

Bez dyskusji palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie prowadzi do znacznego tadalis uszczuplenia rozmiarów twojego członka i jest jedną z głównych przyczyn impotencji. W żółwim tempie i krok po kroku powoduje, że wzwody są coraz słabsze. Przyrost blaszki miażdżycowej, która odkłada się w ludzkim układzie krwionośnym, jest spowodowany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zawężenie naczyń krwionośnych. Skutek jest taki, że zmniejsza się transport krwi do penisa podczas seksu. Jeżeli do chwili obecnej nie myślałeś o rzuceniu palenia, przypuszczalnie perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Pozbądź się całej tkanki tłuszczowej

Nadwyżka tłuszczu w twoim organizmie to niezbyt dobra sytuacja dla twojej erekcji. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i musisz rozpocząć swój plan odchudzania natychmiast. Nadmiar tłuszczu świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w ciele, co w następnej kolejności powoduje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza obniżoną wydolność erekcji. Jeśli jesteś człowiekiem otyłym to masz również skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji oraz przysparza się również do chorób naczyń krwionośnych. Ten stan może też wpływać na twój układ nerwowy, a jego efektem może kamagra być spowolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która wywołuje zwiotczenie penisa. Nie chcesz być grubym z miękkim ptaszkiem – zlikwiduj nadwagę.